У Раді готують ґрунт для масових штрафів на парковках


У Раді готують ґрунт для масових штрафів на парковках

У Раді хочуть знову відродити фотофіксацію порушень правил дорожнього руху. Почати вони хочуть з парковок. Відповідний законопроект зовсім скоро буде розглянутий Верховною Радою. Автор проекту – нардеп Антон Геращенко. Він упевнений, що якщо автомобіль припаркований неправильно, то представник закону відразу виписує штраф на ім’я власника даного транспортного засобу.

Проект закону містить таке формулювання «Адміністративну відповідальність за правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксованих в автоматичному режимі і/або режимі фотозйомки/відеозапису (за допомогою технічних засобів, які дозволяють здійснювати фотозйомку або відеозапис і працюють відповідно до законодавства про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах), несуть юридичні та фізичні особи, на яких зареєстрований транспортний засіб (власники транспортних засобів)».

Читайте також: Київська влада склала список вулиць, де заборонено паркування

Обов’язок доводити, що порушення скоїв не власник, а, наприклад, найнятий водій або інша особа, яка керувала в той час автомобілем, лягає на плечі власника машини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua