МЕРТ пропонує скасувати цінове регулювання на вугілля для населення і етиловий спирт


МЕРТ пропонує скасувати цінове регулювання на вугілля для населення і етиловий спирт

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) оприлюднило проект постанови про скасування регулювання цін на низку товарів і послуг, серед яких етиловий спирт, паливно-енергетичні ресурси, а також випуск друкованої продукції за бюджетні кошти.

Згідно з повідомленням на сайті міністерства, ухвалення такої постанови дозволить забезпечити конкурентні умови і залучити інвестиції в модернізацію виробничих потужностей.

Як зазначає МЕРТ, скасування цінового регулювання щодо паливно-енергетичних ресурсів стосується вугілля, вугільних брикетів, пічного побутового палива, торфу, дров, освітлювального гасу і скрапленого газу, які відпускаються населенню для побутових потреб.

Проект постанови також передбачає скасування цінового регулювання продукції громадського харчування в загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, низку послуг в річкових портах і розробку документації із землеустрою та проведення землеоціночних робіт, уточнили в МЕРТ.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів скасував державне регулювання цін на продовольчі товари з 1 липня 2017 року.

Глава Ради Національного банку України Богдан Данилишин заявляв, що цей крок був передчасним і послужив зростанню інфляції в умовах монополізованої економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua