Боротися з корупцією в Україні буде екс-голова поліції безпеки Естонії


Боротися з корупцією в Україні буде екс-голова поліції безпеки Естонії

Колишній заступник генерального директора поліції безпеки, нині радник адвокатського бюро Nove Ерік Хелдна (Eerik Heldna) очолить робочу групу експертів, метою якої стане запровадження заходів по боротьбі з корупцією в Україні.

“Головною метою розробленого за ініціативи проекту Європейського союзу “EU Anti-Corruption Initiative in Ukraine (EUACI) 2017-2019” стане скорочення питомої ваги корупції в Україні, поширення відповідного досвіду та впровадження практики, що здобула широке поширення в Естонії”, – повідомило в середу бюро Nove.

Робоча група під керівництвом Еріка Хелдна, яка складається з працівників поліції і прикордонної охорони, надасть підтримку Національному антикорупційному бюро України шляхом навчання службовців та розвитку НАБУ.

Першочерговим завданням стане в 2018 році виявлення потреб українських партнерів в підготовці кадрів і, виходячи з цього, належить розробити програму навчання та провести тренування в Києві та Таллінні.

Ерік Хелдна близько 20 років працював в органах правопорядку та безпеки Естонії і має досвід співпраці з українськими захисниками правопорядку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua