У МВФ вважають позитивним підвищення цін на газ в Україні


У МВФ вважають позитивним підвищення цін на газ в Україні

Підняття цін на газ в Україні є позитивним і важливим фактором для економіки. Про це повідомив постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман під час круглого столу.

“З точки зору МВФ ми переконані в тому, що підвищення цін на газ є важливим для економіки України. По-перше, це дає правильні економічні сигнали, по-друге, забезпечує правильний розподіл енергоресурсів в економіці, забезпечує ресурсами “Нафтогаз”, сприяє розвитку газової інфраструктури”, – підкреслив Й.Люнгман.

Як уточнив він, необхідно, щоб на ринку не було сегментації, коли газ продається різним споживачам за різними цінами, адже така модель має дуже високу корупційну складову.

“Ми схвалюємо програму, яка зможе зробити ціни на газ і тарифи на комунальні послуги ринковими. Ми знаємо, що була критика щодо того, що ці тарифи будуть непідйомними для малозабезпечених сімей. Але є субсидії, вже близько 50% домогосподарств їх отримують. Тому підвищення цін на газ не має і не матиме значного впливу на верстви населення, які мають низький дохід. Надання газу на виробництво комунальних послуг за цінами, нижчими від ринкових – це неправильно”, – резюмував представник МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua