У новий оборонний бюджет США закладені дослідження технології блокчейн


У новий оборонний бюджет США закладені дослідження технології блокчейн

12 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет країни на 2018-й фінансовий рік, в який закладені, закрема, витрати на дослідження технології блокчейн.

Про це повідомляє CoinDesk.

Проект нового оборонного бюджету США в розмірі майже 700 млрд доларів був прийнятий Сенатом країни у вересні і містив заклик до міністерства оборони приступити до дослідження «потенційно наступальних і оборонних програм на основі блокчейну та інших технологій розподілених баз даних».

Ця пропозиція увійшла в результаті до Закону про модернізацію урядових технологій, який спрямований на вдосконалення урядових систем в галузі IT і кібербезпеки.

Підсумкова версія закону була підписана в середу Трампом, і як йдеться в документі, дослідження технології блокчейн буде являти собою «оцінку зусиль іноземних держав, екстремістських організацій і кримінальних мереж у використанні таких технологій, а також оцінку використання або планованого використання таких технологій федеральним урядом і критичними інфраструктурними мережами».

Результати дослідження мають бути представлені Конгресу протягом наступних шести місяців. Передбачається, що в роботі над ним, крім міністерства оборони, візьмуть і інші урядові відомства і організації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування