Транзит газу на хабі Баумгартен в Австрії відновлено


Транзит газу на хабі Баумгартен в Австрії відновлено

Транзит газу на хабі Баумгартен в Австрії відновлено, повідомив вранці в середу оператор ГТС в інтерв’ю радіостанції ORF.

“Я можу повідомити, що вчора до півночі нам вдалося відновити всі транзитні лінії, всі вони працюють на 100%”, – заявив Штіндль в інтерв’ю радіо ORF.

За його словами, що стосується причини вибуху, в Gas Connect дотримуються версії про технічний збій. “У Баумгартені йшло встановлення нового обладнання… Але це тільки наша гіпотеза, що технічний збій стався в одному з фільтрів-сепараторів. І цей технічний дефект укупі з деякими додатковими обставинами призвів до вибуху і пожежі”, – заявив він.

За його словами, сьогодні починається два розслідування: одне внутрішньо, друге веде кримінальна поліція Нижньої Австрії.

У вівторок вранці на території газового хаба OMV в австрійському Баумгартені стався вибух. Загинув один і поранено 21 чоловік. Робота газового хаба була повністю зупинена, припинилися транзитні поставки в напрямку Італії, Словенії та Угорщини. За словами представника італійської газової компанії Snam, інцидент стався на ділянці газотранспортної мережі в Австрії, яким керує оператор Gas Connect.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua