Україна - одна з перших за відкритістю торгівлі серед усіх членів СОТ - Мінекономрозвитку


Україна - одна з перших за відкритістю торгівлі серед усіх членів СОТ - Мінекономрозвитку

Рівень відкритості торгівлі в Україні є одним з найбільших серед усіх членів Світової організації торгівлі, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

“Україна зробила значний внесок у лібералізацію торгівлі в рамках СОТ, адже рівень відкритості торгівлі у нас один з найвищих серед усіх членів організації”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в міністерстві зазначили, що Україна надалі буде сприяти формуванню прозорих та передбачуваних правил міжнародної торгівлі.

“Україна і надалі буде підтримувати зусилля членів СОТ щодо вдосконалення чинних правил торгівлі, адже ми залишаємося прихильниками передбачуваної, побудованої на правилах багатосторонньої торговельної системи, заснованої на принципах недискримінаційності, лібералізації, прозорості, передбачуваності та особливого ставлення до менш розвинених членів”, – підкреслили в Мінекономрозвитку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua