304
Президент Венесуели створив управління з криптовалюти
— Світ
Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив у п’ятницю про створення управління з криптовалюти.
Мадуро призначив головною управління адвоката Карлоса Варгаса.
Про створення системи криптовалюти Petro Мадуро вперше повідомив минулої неділі. За його словами, Petro потрібна для подолання фінансової блокади країни. Міністерство фінансів Венесуели уточнило, що криптовалюта необхідна, щоб здійснювати фінансові транзакції і шукати нові способи фінансування.
“Я хочу оголосити, що підписав указ про створення управління з криптовалюти Венесуели і її відносини зі світом”, – заявив Мадуро в промові, присвяченій соціальній програмі в штаті Португеса.
Також Мадуро повідомив, що всі венесуельці зможуть отримати доступ до Petro.
На початку листопада США розширили список санкцій щодо Венесуели, включивши до нього дев’ять фізичних осіб, в тому числі високопоставлених чиновників. Зокрема, в списку опинилися міністри освіти і культури, міністр при президенті, а також посол Венесуели в Італії. Всі вони включені в список санкцій за “підрив виборчого процесу, цензуру в ЗМІ та корупцію”, йдеться в заяві міністерства фінансів США. До цього в серпні президент США Дональд Трамп ввів нові санкції проти Венесуели на тлі протестів у цій країні.
За матеріалами: Прайм
Поділитися новиною
Також за темою
У США медстрахування подорожчає рекордно за 15 років
Громадянам Китаю заборонили працювати в NASA
Скільки треба заробляти в Італії, щоб залишитися там жити
Польща підвищує ціни на техогляд автомобілів
Адміністрація Трампа пропонує грошову винагороду за ідеї скорочення держвитрат
Латвія у 2025 році виділить €5 мільйонів на закупівлю американської зброї для України