BlackBerry і Qualcomm об'єдналися у створенні автомобілів нового покоління


BlackBerry і Qualcomm об'єдналися у створенні автомобілів нового покоління

BlackBerry і Qualcomm оголосили про співпрацю в автомобільній галузі. Спільними зусиллями компанії займуться розробкою платформ для машин наступного покоління.

В рамках угоди BlackBerry буде використовувати чіпи Qualcomm в інформаційно-розважальних і телематичних системах, а також в інтерфейсах управління бортовою електронікою і приладових панелях.

Як зазначає агентство Reuters, автомобільні технології є одним з найбільш швидкозростаючих сегментів ІТ-галузі, оскільки багато автовиробників прагнуть до створення нових функцій для безпілотного водіння і по-справжньому самокерованих машин.

BlackBerry давно розробляє автомобільні рішення. Наприклад, мультимедійні системи Ford використовують програмне забезпечення BlackBerry QNX.

Раніше в цьому році BlackBerry анонсувала гіпервізор QNX Hypervisor 2.0 для ОС QNX, що дозволяє запускати споживчі програми в окремих контейнерах. Це рішення може відокремлювати роботу критично важливих програмних систем, що відповідають за управління окремими вузлами і механізмами автомобіля, від програм, з якими взаємодіють користувачі. QNX Hypervisor 2.0 підтримує процесор Qualcomm Snapdragon 820Am, розроблений спеціально для транспортних засобів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua