Що буде з крипторинком після запуску ф'ючерсів


Що буде з крипторинком після запуску ф'ючерсів

Ринок криптовалют, здається, сходить з глузду. Чим вище піднімається ціна біткойна, тим сильнішими стають коливання. Перші в історії ф’ючерси на біткойн почнуть торгуватися вже в понеділок. Чим все закінчиться?

На деяких біржа ціна біткойна злітала до $20000. На GDAX, наприклад, котирування піднімалися до $19697, а потім падали до $ 13,788. Це колосальні рухи, абсолютно невластиві звичним ринкам. Втім, це зовсім інший і новий ринок.

Варто відзначити, що після запуску ф’ючерсних контрактів такі шалені коливання стануть не зовсім можливими, торги б постійно переривалися. Справа в тому, що правила біржі CME Group передбачають двохвилинну паузу в торгах, якщо ціна контракту збільшується або падає на 7% від розрахункової ціни закриття попереднього дня.

Ще одна двохвилинна пауза настає, якщо розрив збільшиться до 13%. І угоди взагалі не проводяться, якщо ціна відхиляється на 20% і вище.

Інша біржа Cboe Global Markets, де торги почнуться 18 грудня, має свої власні правила припинення торгів на дві хвилини. Це відбувається, якщо ціни зростають або падають на 10%, на 5 хвилин торги припиняються, якщо відхилення досягає 20%.

Якщо подивитися на хід торгів біткойном в останні кілька днів, то всі ці ліміти були досягнуті. Ось, як вона виглядала:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування