Україна лідирує в антирейтингу європейських країн за рівнем зарплати


Україна лідирує в антирейтингу європейських країн за рівнем зарплати

Українці отримують найнижчу середню зарплату серед всіх країн Європи. Незважаючи на зростання заробітної плати у червні цього року на 19%, ми очолили антирейтинг країн Європи за рівнем оплати праці. Аналітики пов’язують це з високим рівнем інфляції – всі зарплати рахувалися в євро.

Так, на місяць українець отримує 190 євро після вирахування всіх податків. Слідом за Україною найменше отримує житель Молдови – 217 євро на місяць. Далі за середньою щомісячною заробітною платою – Азербайджан – 232 євро на місяць, Вірменія – 251 євро і Грузія – 293 євро.

Білорусь посіла шосте місце – 320 євро на місяць. Росія – 11 місце, 474 євро на місяць.

Найбільшу зарплату отримують жителі Швейцарії – 4 421 євро на місяць, Ліхтенштейну – 4 887 євро на місяць і Монако – 5 225 євро на місяць, пише zaxid.net.

За погодинною оплатою Україна теж на останньому місці – українець на годину отримує 18,8 грн. У Болгарії, в якій були найнижчі показники, погодинна оплата складає 140 грн. Як вважає міністр соцполітики Андрій Рева, Україну не врятує навіть підвищення мінімальної зарплати – ми все одно будемо займати останнє місце за рівнем заробітку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua