Обсяг німецького експорту в жовтні зріс


Обсяг німецького експорту в жовтні зріс

Обсяг німецького експорту в жовтні 2017 року збільшився на 6,8% в річному вираженні, досягнувши 108 млрд євро, свідчать дані Федерального статистичного управління ФРН (Destatis).

Імпорт в жовтні зріс на 8,3% порівняно з тим же місяцем минулого року – до 89,1 млрд євро.
Німецький експорт зменшився на 0,4% щодо вересня, імпорт – збільшився на 1,8%.

Профіцит балансу зовнішньої торгівлі ФРН в жовтні склав 18,9 млрд євро, скоротившись порівняно з 24,1 млрд євро місяцем раніше. У жовтні 2016 року цей показник дорівнював 18,8 млрд євро.

Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу з поправкою на кількість календарних днів і сезонні фактори у жовтні поточного року становить 19,9 млрд євро.

Профіцит рахунку поточних операцій Німеччини в позаминулому місяці становив 18,1 млрд євро в порівнянні з 25,8 млрд євро у вересні і 18,4 млрд євро роком раніше.

Експорт з ФРН у країни ЄС у жовтні збільшився на 8,7% в річному вираженні – до 64,5 млрд євро, імпорт з ЄС зріс на 10,1%, до 59,6 млрд євро, відзначається у звіті Detatis.

Експорт в країни за межами ЄС зріс у жовтні на 4,1%, до 43,5 млрд євро, імпорт з цих держав підвищився на 4,8%, до 29,4 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua