Власники автомобілів на еврономерах заплатили майже 40 млн грн штрафів


Власники автомобілів на еврономерах заплатили майже 40 млн грн штрафів

Державна фіскальна служба стягнула 38 млн грн штрафів за порушення строків транзиту і термінів тимчасового ввезення автомобілів.

Про це повідомив директор департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Василь Поїзд в інтерв’ю Українським Новинам.

Відзначається, що за результатами розгляду справ, складених щодо порушень, передбачених статями 470, 481 Митного кодексу України, до бюджету вдалося стягнути штрафів на суму 38 млн грн.

Поїзд також зазначив, що перевищення термінів тимчасового ввезення товарів в Україну не більше ніж на три доби тягне за собою попередження або штраф у розмірі 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (850 грн).

Крім того, якщо перевищення строків тимчасового ввезення становить більше трьох діб, але менше 10, то штраф становить 300 неоподатковуваних мінімумів або 5,1 тис. грн.

При перевищенні терміну тимчасового ввезення товарів в Україну більше 10 днів штраф становить 1 тис. неоподатковуваних мінімумів, або 17 тис. грн.

Крім того, у ДФС повідомили, що зараз в Україні незаконно перебуває 150 тис. автомобілів на іноземних номерах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування