КБУ попросить Кабмін вирішити проблему довгобудів, профінансувати програми доступного житла


КБУ попросить Кабмін вирішити проблему довгобудів, профінансувати програми доступного житла

Конфедерація будівельників України (КБУ) має намір звернутися в Кабінет міністрів із проханням внести у Верховну Раду її законопроект про вирішення проблеми довгобудів, а також профінансувати програму “Доступне житло”.

Відповідний документ члени КБУ схвалили на засідання ради директорів КБУ в середу.

Як нагадав голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (Держдолодьжитло) Сергій Комнатний, проект держбюджету-2018 передбачає 100 млн грн на програму забезпечення громадян доступним житлом, тоді як бюджетний запит відомства становив 1 млрд грн.

“Наявність цієї статті в бюджеті дає нам можливість порушувати питання про збільшення асигнувань шляхом перевиконання бюджету або перерозподілу виділених коштів”, – пояснив С. Комнатний.

Крім того, КБУ просить уряд якомога швидше внести до Верховної Ради розроблений нею законопроект, покликаний вирішити проблему довгобудів.

“Цей законопроект – результат спільної праці учасників будівельного ринку, органів місцевої влади та Конфедерації будівельників України. Вважаю, що цей проект потрібно подати у найбільш стислі терміни, щоб направити його на розгляд у Верховну Раду найближчим часом, щоб, нарешті, вирішити цей блок проблем”, — додав депутат Київради Сергій Пилипенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування