Ціни на нафту зростають


Ціни на нафту зростають

Світові ціни на нафту вранці в четвер підвищуються в рамках корекції після падіння на даних міненерго США про зростання запасів бензину в США за підсумками минулого тижня, свідчать дані торгів.

Станом на 07.34 за Києвом вартість лютневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,29% – до 61,4 долара за барель. Ціна січневих ф’ючерсів на нафту марки WTI збільшилася на 0,21% – до 56,08 долара за барель.

У середу міністерство енергетики США повідомило, що за підсумками тижня до 1 грудня запаси бензину в країні зросли на 6,8 мільйона барелів, або на 3,2% – до 220,9 мільйона барелів. Аналітики очікували зростання показника на 1,741 мільйона барелів, тобто прогноз був майже в чотири рази менше фактичного показника. Після виходу цих даних нафтові ціни впали на 2,5-3%.

“Запаси бензину … зараз зростають через ослаблення попиту, навіть незважаючи на хороші показники експорту”, – наводить агентство Рейтер слова виконавчого віце-президента Powerhouse і сировинного брокера з нафтового сектору Девіда Томпсона (David Thompson).

Водночас комерційні запаси нафти в США (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень скоротилися на 5,6 мільйона барелів, або на 1,2%, до 448,1 мільйона барелів. Експерти очікували зниження лише на 3,4 мільйона барелів. Запаси нафти на найбільшому в країні терміналі в Кушингу (Cushing) знизилися на 2,7 мільйона барелів, склавши 55,6 мільйона барелів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування