Держгеонадр перевірить сплату ренти 1100 компаніями


Держгеонадр перевірить сплату ренти 1100 компаніями

Державна служба геології та надр України планує в 2018 році здійснити 1100 перевірок суб’єктів господарювання, у тому числі “Укрнафту” та “Укргазвидобування”.

Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

Як повідомляється, таку масову кількість заходів спричинило повідомлення Державної фіскальної служб, яке надійшло до Держгеонадр, у якому йшлося про те, що у 2015 – 2016 рр. та в І півріччі 2017 року більше 70 надрокористувачів, яким належать 158 спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами, подавали нульові показники у податкові розрахунки з рентної плати за користування надрами.

“За даними ДФС, які були надіслані до Держгеонадр виявилось, що близько 20 державних підприємств та частина приватних компаній подавали нульові показники у податкові розрахунки. На жаль, серед них є компанії, відомі всій країні, такі як “Укргазвидобування” та “Укрнафта”. За підтримки Уряду Держгеонадра вже в січні 2018 року вийде на перші перевірки для усунення можливих порушень” – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

Також ще однією причиною таких масштабних перевірок є зняття мораторію на проведення планових заходів щодо здійснення контролю в 2018 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua