В українських банках скоротилася кількість дефолтних кредитів


В українських банках скоротилася кількість дефолтних кредитів

Обсяг “дефолтних” кредитів (непрацюючих кредитів з 100%-ною ймовірністю неповернення) в українських банках на 1 листопада 2017 року склав 587,079 мільярда гривень або 56,5% від загального обсягу виданих кредитів.

Як свідчать дані на сайті Національного банку України про розподіл кредитів фізичним та юридичним особам за класами боржника, 15,6% дефолтних кредитів на суму 91,523 мільярда гривень припадає на позичальників – фізичних осіб, 84,4% на 495,556 мільярда гривень – юридичних осіб (крім банків, бюджетних установ та боржників за інвестиційними кредитами). Найбільше “дефолтних” кредитів в неплатоспроможному “Родовід Банку” (100%), а також у дочірніх структурах російських держбанків – “ВТБ Банк” (95,4%) і “БМ Банк” (94,3%).

Як повідомлялося, активи працюючих банків України, без врахування неплатоспроможних банків, за січень-жовтень 2017 року зросли на 1,6% – до 1,277 трильйона гривень. Станом на 1 листопада 2017 року кількість працюючих в Україні банків, які мають ліцензію на здійснення банківської діяльності, становила 88, у тому числі 38 банків з іноземним капіталом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування