Українська судноплавна компанія однією з перших у світі почне приймати оплату в біткойнах


Українська судноплавна компанія однією з перших у світі почне приймати оплату в біткойнах

Одеська судноплавна компанія Varamar веде переговори про перший біткойн-платіж з клієнтом, повідомляє Bloomberg з посиланням на засновника підприємства Олександра Варваренко. Біткойн дозволить спростити роботу з клієнтами в країнах, що постраждали від санкцій, і зменшить бюрократію, пов’язану з традиційною банківською оплатою, пояснив підприємець.

«Паперова робота за транзакціями є складною проблемою в роботі з банками. Платежі в біткойнах допоможуть вирішити її і прискорити процес. Він також може допомогти вирішити проблеми з платежами в країнах на кшталт Пакистану, Росії, Судану, Ємену та Катару, де працюють чесні компанії, які страждають від санкцій, накладених проти їх урядів», — вважає Варваренко.

Поки що проект українського підприємства знаходиться на ранній стадії, але вже показує інтерес до криптовалюти в індустрії судноплавства. Багато компаній галузі зареєстровані в офшорних юрисдикціях. Власники суден часто обслуговуються в банках країн Балтії, де виникають складнощі з отриманням та відправкою оплат в доларах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування