Росія обмежила пропуск вантажів в Україну через важливий паливний перехід


Росія обмежила пропуск вантажів в Україну через важливий паливний перехід

“Російські залізниці” на 50% обмежили пропуск всіх вантажів через другий основний маршрут поставок російського скрапленого газу (ЗВГ) в Україну – прикордонний перехід “Соловей-Тополі” (Харківська обл.). Про це йдеться у відповідній телеграмі РЖД.

Як повідомляє enkorr, причиною є незабезпечення “Укрзалізницею” прийому поїздів, наднормативна наявність вантажів.

Обмеження на переході “Соловей-Тополі” введено з 26 листопада.

Також видання зазначає, що за 10 місяців 2017 року через “Соловей-Тополі” в Україну було поставлено 269 тис. т російського і казахстанського ЗВГ (57% від всього імпорту із цих країн), інші 43% (217,5 тис. т) надійшли через “Суземка-Зернове”.

Через ці 2 переходи в Україну надходить 95% прямогонного бензину для потреб нафтохімічного підприємства “Карпатнафтохім”. Зокрема, через них у червні-жовтні в Україну надійшло 204 тис. т цієї сировини.

Також через “Соловей-Тополі” за цей же період було поставлено 105 тис. т олії, що становить більше половини всього імпорту олій за цей період.

Нагадаємо, 24 листопада “Російські залізниці” обмежили на 50% пропуск всіх вантажів через прикордонний перехід “Суземка-Зернове” (Сумська область).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua