СБУ буде твердо і рішуче запобігати спробам незаконного тиску на бізнес - Грицак


СБУ буде твердо і рішуче запобігати спробам незаконного тиску на бізнес - Грицак

Керівник Служби безпеки України Василь Грицак зустрівся з керівниками провідних бізнес-асоціацій та обговорив з ними питання прозорості в роботі СБУ та суб’єктів господарської діяльності як важливу передумову для формування середовища, сприятливого для ведення підприємницької діяльності та залучення іноземних інвестицій в економіку України.

“Сторони констатували позитивні зрушення в питаннях взаємодії СБУ та представників бізнесу”, – повідомляє прес-центр СБ України за підсумками зустрічі, що відбулася напередодні.

В. Грицак запевнив, що СБ України в межах своєї компетенції буде докладати усіх необхідних зусиль для практичного забезпечення прав та гарантій бізнесу. “Ми будемо твердо і рішуче запобігати спробам незаконного тиску на бізнес, створення інфраструктурних перешкод або будь-яким іншим способам перешкоджання законній діяльності вітчизняних та іноземних компаній”, – підкреслив голова СБУ.

Бізнес-омбудсмен Альгідрас Шемета зазначив, що рівень співпраці офісу бізнес-омбудсмена з СБ України є найкращим серед державних і правоохоронних органів. “З моменту підписання Меморандуму між СБУ та Радою бізнес-омбудсмена ми бачимо конкретні дії з боку спецслужби для вирішення існуючих питань”, – зазначив він.

Президент Спілки українських підприємців В’ячеслав Клімов і президент американської торгової палати Андрій Гундер відзначили важливість для бізнесу відкритості нинішнього керівництва СБУ, а також актуальність залучення експертного середовища до роботи над концептуальними проектами у сфері бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:СБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua