Сьогодні Кабмін розгляне поправки до держбюджету-2018


Сьогодні Кабмін розгляне поправки до держбюджету-2018

Кабінет міністрів України на засіданні 1 грудня, яке заплановано на 16:00, має намір розглянути підготовку проекту державного бюджету на 2018 рік до другого читання у Верховній Раді, а також стан виконання завдань, визначених планом дій з корпоративного управління ПАТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ. Згідно з порядком денним засідання, розміщеним на сайті уряду, дані питання на засіданні представлять міністр фінансів Олександр Данилюк і перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Також сьогодні Кабмін планує затвердити організаційну структуру Державного бюро розслідувань та типовий порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Держбюро.

У планах також затвердження нового складу наглядової ради зі здійснення контролю за використанням та інвестуванням коштів фінансового резерву, призначеного для зняття з експлуатації діючих енергоблоків атомних електростанцій, а також нового складу Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі.

Планується затвердити перелік судів, органів та установ системи правосуддя, охорона яких здійснюється підрозділами Національної поліції і Національної гвардії.

Також серед запланованих до розгляду питань діяльності “НАК “Нафтогаз Україниˮ і ˮОщадбанкуˮ. Крім того, уряд має намір розглянути кадрові зміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua