Капітальні інвестиції в сільське господарство перевищили 40 мільярдів


Капітальні інвестиції в сільське господарство перевищили 40 мільярдів

Загальний обсяг капітальних інвестицій в українське сільське господарство у січні-вересні поточного року склав близько 40,5 мільярда гривень, що на 37,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства, загальна частка інвестицій в сільське господарство склала 15,6% у структурі загальних капітальних інвестицій в економіку країни.

Згідно з повідомленням, головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій (близько 72% від загального обсягу). Прес-служба додала, що обсяг капітальних інвестицій у виробництво продуктів харчування, напоїв і тютюнових виробів за звітний період склав 12,7 млрд грн, що на 7,5% більше, ніж за дев’ять місяців 2016 року. У цілому, частка інвестицій у харчову промисловість у січні-вересні 2017 року склала 14,6%.

Прес-служба нагадала, що станом на 1 липня 2017 року інвестори реалізовували в українському агропромисловому комплексі 233 інвестиційні проекти загальною вартістю 36,7 мільярда гривень. Як зазначала заступник голови Мінагропроду Олена Ковальова, їх реалізація дозволить створити понад 16 тисяч нових робочих місць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua