2023 року 5G користуватимуться 1 млрд людей


2023 року 5G користуватимуться 1 млрд людей

Згідно з нещодавньою доповіддю Ericsson Mobility Report, вже через шість років протокол 5G будуть використовувати 1 мільярд осіб, тобто близько 20% населення всього світу, а охоплення LTE досягне 85%.

До кінця 2023 року 5G, який спочатку з’явиться в густонаселених містах і районах, покриє 20% населення. Перші комерційні мережі на основі 5G New Radio (NR) можна очікувати вже в 2019, а масштабне поширення почнеться з 2020. Першими перевагами цього протоколу зв’язку зможуть скористатися жителі США, Південної Кореї, Японії та Китаю.

У зазначений період трафік мобільних даних, за прогнозами, зросте у 8 разів і досягне до 2023 року 110 Ебайт на місяць. Це дорівнює 5,5 млн років відеотрансляцій в HD. Зростання буде помітне у всіх регіонах, але особливо — у Північній Америці, де середній показник на смартфон перевищить до кінця 2017 року 7 ГБ на місяць.

Зростання мобільного трафіку продовжує стимулювати відео, основним споживачем якого є мілленіали від 15 до 24 років, які дивляться стріми в 2,5 разу більше, ніж 45-річні. Цей формат в поєднанні з новими технологіями, наприклад, огляд на 360 градусів, у кілька разів збільшить обсяг споживаних даних.

До кінця року LTE стане пануючою технологією, говориться в доповіді. А до 2023 року її охоплення досягне 5,5 млрд користувачів, або 85% населення Землі. Технологія Voice over LTE (VoLTE) була запущена в більш ніж 125 мережах в понад 60 країнах світу.

Також аналітики Ericsson вказують на появу нових методів використання можливостей мереж — розумного годинника, пристроїв інтернету речей і доповненої реальності. Ці інновації продовжать задавати тон у міру розвитку індустрії, цитує Information Age автора доповіді Нікласа Хювельдопа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування