Топ-5 країн світу зі сприятливим бізнес кліматом


Топ-5 країн світу зі сприятливим бізнес кліматом

Щорічно Світовий банк складає рейтинг «Простота ведення бізнесу», враховуючи 11 показників для вимірювання аспектів регулювання бізнесу.

Кожній країні присвоюється відповідна позиція в рейтингу сприятливості умов ведення бізнесу. Рейтинг має 190 позицій. Чим вища позиція країни в рейтингу сприятливості умов ведення бізнесу, тим сприятливіше підприємницьке середовище для відкриття і функціонування підприємства. Позиція кожної країни по рейтингу сприятливості умов для ведення бізнесу визначається через упорядкування сукупної оцінки, отриманої тією чи іншою країною за показником віддаленості від передового рубежу по десяти напрямках. Кожен з напрямків складається з декількох показників, що мають рівне значення для індикатора. Рейтинг для всіх країн складений станом на червень 2017 року.

5. Гонконг

Цього року Гонконг зробив бізнес більш дорогим, повернувши плату за реєстрацію бізнесу. Однак він покращив якість своєї системи управління земельними ресурсами, спростивши реєстрацію власності.

Країна також займає третє місце за показниками простоти запуску бізнесу і сплати податків.

4. Корея

Корея піднялася на одну позицію в рейтингу завдяки ефективній системі виконання контрактів, отримання електроенергії і запуску бізнесу.

В галузі будівництва незалежна третя сторона не може стягувати більше 1,29% від передбачуваної вартості будівництва.

3. Данія

В цьому році Данія домоглася більш дорогих дозволів на будівництво, збільшивши вартість дозволів на будівництво і вартість отримання води і каналізації. Проте, країна як і раніше займає перше місце в будівництві і торгівлі через кордони.

2. Сінгапур

Цього року Сінгапур прийняв необхідні зміни в трудовому законодавстві.

Він також внесла поправки в Закон про компанії, щоб зробити їх більш прозорими, і тепер вимагає, щоб зареєстровані в Сінгапурі компанії зберігали інформацію про бенеіфціарну власність і надавали дані громадськості за запитом.

Це також спростило експорт і імпорт шляхом поліпшення інфраструктури і електронного обладнання в порту.

1. Нова Зеландія

Нова Зеландія, поряд з 16 іншими країнами в цьому році, модернізувала способи оплати податків за рахунок впровадження систем подачі і сплати податків в Інтернеті.

У рейтингу країн світу зі сприятливим бізнес кліматом країна по праву займає першу позицію: вона має мінімальну кількість необхідних процедур (одну) і найкоротший час для їх виконання (0,5 дня).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua