Єврокомісія оштрафувала на 34 млн євро компанії з виробництва автодеталей


Єврокомісія оштрафувала на 34 млн євро компанії з виробництва автодеталей

Європейська комісія оштрафувала п’ять компаній із виробництва автомобільних деталей на загальну суму 34 мільйони євро за порушення антимонопольного законодавства ЄС.

Про цей повідомляє сайт Єврокомісії.

Компанії брали участь в одній чи кількох із чотирьох картельних змов для постачання автомобільних ременів безпеки, подушок безпеки та рульових колес для японських виробників автомобілів в Єдиній економічній зоні (ЄЕЗ).

Всі п’ять постачальників підтвердили свою причетність до картелів і погодились вирішити справу. Одна з компаній не була оштрафована, оскільки вказала на існування картелів.

П’ять постачальників вирішили встановлювати скоординовані ціни та обмінялися конфіденційною інформацією щодо постачання ременів безпеки, подушок безпеки та рульових колес для японських автовиробників Toyota, Suzuki та Honda.

Координація для формування та проведення картелю відбувалася за межами ЄЕЗ, зокрема в Японії, головним чином через зустрічі в приміщеннях постачальників, а також у ресторанах та готелях, а також через обмін електронними поштами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua