Китайський інтернет-гігант обігнав за вартістю Facebook


Китайський інтернет-гігант обігнав за вартістю Facebook

Китайський інтернет-гігант Tencent перевершив Facebook з точки зору ринкової вартості. Про це повідомляє Insider.Pro.

За підсумками торгів на Гонконгській фондовій біржі акції китайської телекомунікаційної компанії досягли рекордного рівня в 439,6 гонконгських долара. Завдяки цьому її капіталізація зросла до 4,17 трлн гонконгських доларів (близько 534,5 млрд доларів США).

В цей же час капіталізація Facebook на поточний момент становить всього 519,4 млрд доларів. Напередодні Tencent стала першою технологічною китайською компанією з капіталізацією вище 500 млрд доларів. Alibaba відстає від Tencent зовсім ненабагато, її капіталізація – 474 млрд доларів.

Таким чином, до сьогоднішнього дня в світі є всього шість технологічних компаній з капіталізацією вище 500 млрд доларів: Apple – 872,7 млрд доларів; Alphabet – 720,3 млрд доларів; Microsoft – 636,7 млрд доларів; Amazon – 542,7 млрд доларів; Tencent – 534,5 млрд доларів; Facebook – 519,4 млрд доларів.

Tencent вийшов на біржу Гонконгу в 2004 році: вартість однієї акції склала 3,7 гонконгського долара, і відтоді їх вартість зросла більш ніж на 11 000%.

Tencent – китайська телекомунікаційна компанія. Їй належить успішний бізнес, пов’язаний з мобільними і інтернет-іграми, який в минулому кварталі приніс понад 4 млрд доларів доходу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування