Американські фінансові інститути визнали дефолт Венесуели


Американські фінансові інститути визнали дефолт Венесуели

Міжнародна асоціація свопів і деривативів (ISDA) визнала дефолт уряду Венесуели за державним боргом і облігаціями, випущеними державною нафтовою компанією країни PDVSA. Рішення було прийнято одностайно в четвер, 16 листопада, членами спеціального комітету асоціації, до складу якого входять 15 великих фінансових компаній, включаючи JPMorgan, Goldman Sachs і американський інвестфонд Elliott Management.

Це означає, що власники кредитних дефолтних свопів, тобто страховок від дефолту, можуть отримати належні їм компенсації. Комітет збереться в понеділок, 20 листопада, щоб визначити умови виплати.

Кількома днями раніше міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor’s вже оголосило частковий дефолт Венесуели. За оцінками аналітиків, загальний держборг країни, включаючи борг PDVSA, становить 150 млрд доларів. Зустріч з кредиторами у понеділок, 13 листопада, на якій планувалося обговорити можливості реструктуризації, пройшла безрезультатно. Влада Венесуели не запропонувала жодного конкретного вирішення проблеми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування