Шанхайська фондова біржа володітиме 25% нової фондової біржі в Казахстані


Шанхайська фондова біржа володітиме 25% нової фондової біржі в Казахстані

Шанхайська фондова біржа буде володіти 25%-ною часткою нової фондової біржі в Казахстані, яка діятиме у складі Міжнародного фінансового центру “Астана” (МФЦА).

“На початку грудня у нас буде захід – інвестиційна конференція. На цю конференцію ми також запрошуємо представників Шанхайської біржі. У них буде частка в 25% у структурі нашого центру, і до кінця цього року ми ухвалимо повну структуру щодо пайової участі”, – повідомив керуючий МФЦА Кайрат Келімбетов на “круглому столі” у МЗС Казахстану в середу.

За його словами, NASDAQ, Фонд Шовкового шляху та інші організації виявляють великий інтерес до нової біржі в Казахстані.

“Що стосується співпраці, я думаю, у нас є порозуміння, дружні відносини з Московською біржею. Вони нам допомогли розвинути регіональний хаб фінансових послуг. Ми будемо розвивати нові технології, такі як блокчейн”, – зазначив керуючий МФЦА.

“Я думаю, чим більше буде представників різних бірж (у Казахстані – ред.), тим краще для економічного розвитку в нашому просторі”, – сказав Келімбетов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua