Чиказька біржа запустить торги ф'ючерсами на українську кукурудзу


Чиказька біржа запустить торги ф'ючерсами на українську кукурудзу

CME Group (група Чиказької товарної біржі) з 18 грудня запускає торги розрахунковими ф’ючерсами на причорноморську пшеницю і кукурудзу.

Як повідомляє прес-служба групи, контракти розраховуються на основі цінових індексів Platts, базові активи – українська кукурудза і російська пшениця із вмістом протеїну 12,5% (на умовах поставки FOB, глибоководні порти). Розрахунки будуть вестися в доларах США, розмір лота – 50 тонн.

Керуючий директор напрямку сільськогосподарських продуктів CME Group Тім Андріс заявив, що Чорноморський регіон – основний гравець в глобальній торгівлі пшеницею і кукурудзою, експорт пшениці з цього регіону очікується на рівні понад 50 млн тонн в цьому році, кукурудзи – 25 млн тонн.

“Запуск двох нових контрактів відображає попит на зрозумілі інструменти, які дозволять клієнтам управляти ціновими ризиками на ринках причорноморської пшениці і кукурудзи”, – додав він.

Чиказька біржа намагалася запустити торги поставними ф’ючерсами на причорноморську пшеницю влітку 2012 року, але інструмент не став популярним.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua