Зростання української економіки пригальмувало (інфографіка)


Зростання української економіки пригальмувало (інфографіка)

Зростання реального ВВП України в третьому кварталі 2017 року сповільнилося до 2,1% в річному вираженні, тобто в порівнянні з третім кварталом 2016 року. За результатами другого кварталу 2017 року зростання становило 2,3%, йдеться в матеріалі Сегодня.

При цьому, як свідчать оперативні дані Держсужби статистики, у порівнянні з другим кварталом 2017 року з урахуванням сезонного фактора ВВП зріс на 0,2%.


Нагадаємо, раніше Національний банк України (НБУ) переглянув прогноз зростання ВВП на кінець 2017 року. Так, НБУ поліпшив прогноз економічного зростання в 2017 році з 1,6% до 2,2%. Поліпшення прогнозу в Нацбанку пов’язують зі сприятливим впливом “як внутрішніх, так і зовнішніх факторів”, які відбилися на результатах економічної активності більшості галузей в другому-третьому кварталах 2017 року. При цьому Світовий банк (СБ) зберіг прогноз зростання української економіки в 2017 році на 2%. Представники банку зазначили, що такий рівень зростання є недостатнім для України.

У проект бюджету на 2018 рік уряд заклав зростання ВВП на рівні 3%. При цьому агентство Fitch Ratings розраховує на зростання 3,2% в 2018 році.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман також заявив, що Україна має всі можливості для того, щоб уже в 2019 році досягти зростання ВВП на рівні 5-7%. НБУ в 2019 році очікує зростання на 3,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування