Через Brexit збільшаться внески членів ЄС у спільну казну


Через Brexit збільшаться внески членів ЄС у спільну казну

Вихід Великобританії з Євросоюзу призведе до збільшення внесків 27 країн – членів союзу в казну ЄС на 10,2 млрд. євро – тобто на 16%. Про це повідомляє DW, посилаючись на дані звіту Європарламенту.

За прогнозами, вихід Лондона з ЄС утворює в бюджеті Євросоюзу діру в 10,2 млрд. євро. Щоб компенсувати фінансові втрати, одна тільки ФРН при збереженні нинішнього обсягу бюджету ЄС повинна буде збільшити свої відрахування Брюсселю приблизно на 3,8 млрд. євро. Тим часом в 2016 році її внесок склав близько 15,6 млрд. євро без урахування коштів, виділених ЄС на проекти в цій країні.

Щорічні платежі Франції зростуть на 1,2 млрд. (нині її внесок становить від 5 до 6 млрд. євро), Італії – на мільярд.

У Брюсселі тривають дискусії про те, як реагувати на ці зміни: скорочувати витрати або шукати нові можливості для отримання доходів. Можливо, в Брюсселі прийдуть до висновку про скорочення бюджетних витрат або постараються знайти джерела додаткових надходжень в казну.

Вихід королівства з ЄС запланований 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським або о 00:00 за центральноєвропейським часом. Лондон мав намір покинути Євросоюз через два роки після запуску Brexit, але в даний момент уряд вирішив внести поправку до законодавства із зазначенням точного часу

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua