З якою сумою боргу українці зможуть оголосити себе банкрутами - законопроект


З якою сумою боргу українці зможуть оголосити себе банкрутами - законопроект

Щоб фізична особа могла бути визнана банкрутом, її заборгованість перед фінансовою установою або іншою фізособою має перевищити 100 мінімальних зарплат. Про це йдеться в матеріалі Сегодня.

Прострочення по боргу має становити мінімум два місяці. Про це йдеться у відповідному законопроекті, який на цьому тижні нардепи внесли до порядку денного.

У документі також йдеться, що якщо у людини борг перевищує 300 мінзарплати (майже мільйон гривень), то вона зобов’язана звернутися до суду, інакше в реструктуризації боргу їй відмовлять.

За новими правилами, визнати людину банкрутом зможе Господарський суд. Сам процес перерахунку починається після підготовчого засідання суду.

Як розповів один з авторів законопроекту нардеп від БПП Сергій Каплін, після цього процедура не дуже відрізняється від процесу реструктуризації боргів у юросіб – кредитори і боржник повинні виробити план погашення боргу. У процедури немає терміну давності і перерахувати можна навіть ті кредити, які українці взяли, наприклад, в середині нульових.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua