Названо найуспішніші компанії - виробники смартфонів


Названо найуспішніші компанії - виробники смартфонів

Південнокорейська компанія – виробник смартфонів Samsung у третьому кварталі 2017 року, як і кварталом раніше, стала світовим лідером з постачання смартфонів. Про це повідомляє аналітична фірма International Data Corporation (IDC), передає “Сегодня”.

Частка Samsung на ринку смартфонів збільшилася до 22,3% з 20,9% роком раніше.

Для порівняння: американська корпорація Apple за звітні три місяці поставила 46,7 мільйона смартфонів (зростання на 2,6% у річному вираженні), її частка на ринку збереглася на рівні минулого року – 12,5%.

У першій п’ятірці компаній-виробників смартфонів з постачання опинилися одразу три китайські компанії: Huawei, OPPO і Xiaomi. Компанія Huawei поставила 39,1 мільйона смартфонів, збільшивши показник на 16,1% у річному вираженні (частка досягла 10,5% проти 9,3% в третьому кварталі 2016 року). Компанія OPPO збільшила поставки на 19% в річному вираженні, до 30,7 мільйона смартфонів (частка ринку досягла 8,2% проти 7,1% роком раніше).

Китайська Xiaomi знову опинилася на п’ятому місці. Вона збільшила поставки в річному вираженні більш ніж в 2 рази, до 27,6 мільйона смартфонів. Її частка ринку зросла до 7,4% проти 3,7% у звітному періоді роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua