Автофіксація порушень ПДР: Скільки в Києві камер


Автофіксація порушень ПДР: Скільки в Києві камер

Розмови про впровадження фотофіксації порушень ПДР ведуться не один рік. Але на кількох вулицях такі камери вже працюють. Поки, правда, в тестовому режимі. Наприклад, в Києві камера відеоспостереження зафіксувала за місяць на одному перехресті близько 73 тис. порушень тільки двох норм правил дорожнього руху – проїзд на червоний і розворот в недозволеному місці.

Про це це сказав глава київської поліції Андрій Крищенко.

«Ми одну камеру запустили в тестовому режимі на одному з перехресть. За місяць тільки на проїзд на заборонний сигнал світлофора і розворот в недозволеному місці зафіксовано близько 73 тис. порушень», – сказав Крищенко.

У відповідь на питання, чи зможуть встановлені в столиці камери відеоспостереження фіксувати порушення ПДР, він сказав: «Як тільки буде прийнято законодавство щодо автоматичної фіксації. Можливість така є».

Читайте також: Власникам електромобілів в Україні готують «солодке життя»

Раніше в інтерв’ю він зазначив, що в Києві вже встановили близько 5 тис. камер відеоспостереження, з них 500-600 – високотехнологічних, які в нічний час і фіксують номери і визначають обличчя за фотографіями і фотороботами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua