МВФ висуває 4 вимоги до України для отримання наступного траншу


МВФ висуває 4 вимоги до України для отримання наступного траншу

Міжнародний валютний фонд висуває 4 вимоги до України для отримання наступного траншу.
Про це повідомив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

“Умовами для четвертого перегляду програми є прийняття закону про приватизацію, який забезпечить прозорий продаж держактивів, також вимогою була вже ухвалена пенсійна реформа. Ми зараз оцінюємо, наскільки вона відповідає пенсійній системі. Необхідне також створення антикорупційного суду та врегулювання питання з цінами на газ – та постанова (№187), яку було ухвалено в лютому урядом”, – сказав він.

Також Люнгман відзначив необхідність ухвалення земельної реформи.

“Ми не відмовилися від цієї реформи. Ми вирішили її відкласти на 2018 рік для того, щоб дати час для її комплексної розробки і знаходження консенсусу в суспільстві”, – додав він.

Представник МВФ зазначив, що Україна вже виконала програму на 2/3, було отримано 12,5 млрд доларів.

Серед найважливіших проведених реформ він відзначив реформу банківського сектору, введення плаваючого курсу, таргетування інфляції, створення НАБУ і реформу енергетичного сектору.

Як повідомлялося, Національний банк не очікує отримання наступного траншу Міжнародного валютного фонду в 2017 році і погіршив прогноз міжнародних резервів до 18,6 млрд доларів на кінець року.

При цьому міністр фінансів Олександр Данилюк не виключає отримання траншу Міжнародного валютного фонду до кінця поточного року.

Довідка Finance.ua

  • 12-13 вересня представник МВФ Девід Ліптон в Києві провів переговори з Президентом Петром Порошенком, прем’єром Володимиром Гройсманом, керівництвом Мінфіну та іншими представниками влади.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування