Французький оператор зв'язку Orange запустив власний онлайн-банк


Французький оператор зв'язку Orange запустив власний онлайн-банк

Orange SA, найбільший у Франції оператор зв’язку, створив власний банк, прагнучи диверсифікувати операції, повідомляє MarketWatch.

Orange Bank буде пропонувати користувачам мобільні банківські послуги, в тому числі можливість оплати товарів за допомогою телефону або відправку грошей за допомогою текстових повідомлень.

Клієнти банку також отримають доступ до традиційних банківських послуг, включаючи відкриття банківського рахунку, випуск банківської картки, використання ощадного рахунку і овердрафтного кредитування.

Orange Bank націлений на залучення 2 млн клієнтів протягом 10 років і розраховує отримати виручку близько 400 млн євро в 2018 році.

Orange повідомила про плани створення власного банку в квітні цього року. Конкуренцію компанії в цьому секторі може скласти нідерландська Altice NV, яка в липні заявила про намір запустити власний онлайн-банк на початку 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування