У Німеччині перебуває близько 2 млн мігрантів


У Німеччині перебуває близько 2 млн мігрантів

За даними на кінець грудня 2016 року, в Німеччині перебувають 1,6 мільйона іноземців, які «прибули в країну на гуманітарних підставах» і 392 тис. іноземців з не встановленим статусом біженців.

Таким чином, біженці становлять 16% всіх проживаючих у ФРН іноземців, повідомило сьогодні, 2 листопада, Федеральне статистичне відомство у Вісбадені, передає «Німецька хвиля».

В їх число входять претенденти на притулок (36%), які вже отримали його (54%) і ті, чиє прохання про надання притулку було відхилено (трохи менше 10%).

Крім того, в категорію тих іноземців, хто шукає захист, зараховуються мігранти, яким на батьківщині загрожує серйозна небезпека, але які не підпадають під дію Конвенції про статус біженців.

При цьому в даному показнику не враховуються ще 392 тисячі іноземців, які надали інформацію, що не дозволяє однозначно встановити, чи приїхали вони до Німеччини на гуманітарних підставах, вказує відомство.

При цьому тимчасовий дозвіл на перебування в Німеччині в якості біженців отримало найбільше сирійців (347 тисяч), тоді як безстроковий дозвіл – вихідці з РФ і Іраку (по 31 тисячі), йдеться в звіті.

У період з грудня 2014 року кількість біженців в Німеччині виросла на 851 тисячу (113 відсотків), йдеться далі в звіті відомства.

Приблизно половина біженців приїхали з трьох країн – Сирії (455 тисяч), Афганістану (191 тисячі) і Іраку (156 тисяч), майже дві третини – чоловіки, середній вік цих громадян становить 29,4 року, вказує статистичне відомство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua