Банки Волл-стріт поліпшили прогноз цін на нафту вперше за півроку - опитування WSJ


Банки Волл-стріт поліпшили прогноз цін на нафту вперше за півроку - опитування WSJ

Банківські аналітики Уолл-стріт підвищили прогноз цін на нафту вперше за півроку, свідчать результати щомісячного дослідження “ The Wall Street Journal.

Поліпшення настроїв обумовлено появою ознак того, що скорочення видобутку нафти найбільшими світовими постачальниками сприяє ребалансуванню ринку.

Чотирнадцять представників інвестиційних банків, які брали участь у проведеному в кінці жовтня опитуванні, очікують, що марка Brent буде коштувати в середньому $54 за барель в 2018 році, що на $1 вище від вересневої оцінки. Прогноз для WTI збільшився також на $1 до $51 за барель.

Минулого тижня ціна Brent піднялася вище ніж $60 за барель вперше більш ніж за два роки на сигналах з боку Саудівської Аравії і Росії, двох найбільших учасників угоди про обмеження видобутку нафти, про підтримку продовження її дії після березня наступного року. Наступне засідання ОПЕК+, на якому, зокрема, буде обговорюватися можливість розширення угоди, призначено на 30 листопада у Відні.

“Базові фактори поліпшуються, попит – хороший, а виконання угоди ОПЕК – високе, – відзначає аналітик із Jefferies Джейсон Гаммель. – Ми очікуємо, що картель разом з партнерами з країн не-ОПЕК продовжать угоду про зниження видобутку до кінця 2018 року”.

Як повідомляв раніше міністерський комітет з моніторингу виконання угоди, країни ОПЕК і не-ОПЕК, що беруть участь в угоді про обмеження нафтовидобутку, у вересні виконали угоду на рекордні 120%.

За оцінками J. P. Morgan, у січні-вересні рівень виконання угоди був близький до 90%. При цьому Саудівська Аравія, “безсумнівно, робить все, що може, для балансування ринку”, відзначають аналітики банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua