Ринок легкових авто України майже досяг показника за весь 2016 рік


Ринок легкових авто України майже досяг показника за весь 2016 рік

Продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні-жовтні 2017 року склали 64,091 тис. од., що майже відповідає цьому показнику за весь 2016 рік, повідомляє AUTO-Consulting в середу.

“Таким чином, все, що продадуть дилери за листопад і грудень, – це і буде зростання авторинку”, – констатують експерти.

Як повідомлялося, ринок нових легкових авто в Україні в 2016 році, згідно з даними AUTO-Consulting, зріс на 39% в порівнянні з 2015 роком – до 64,478 тис. од.

За даними аналітиків компанії, в жовтні-2017 реалізовано 7,413 тис. автомобілів, що на 26,8% більше, ніж в жовтні 2016, однак майже на 3% менше, ніж у вересні-2017, хоча дилери розраховували на більше.

“Але картину українського авторинку в жовтні сильно змінив “дизельгейт”, вірніше, його наслідки. На ринку з’явилося багато автомобілів з дизельними двигунами за нечувано низькими цінами. Зрозуміло, іншим конкурувати з ними було неможливо, що і відбилося на підсумкових цифрах продажів за жовтень”, – зазначають в AUTO-Consulting.

Лідером стабільно стала Toyota, якій вдалося зайняти майже 13% ринку, на другому місці опинився Volkswagen з продажем 753 авто і приростом на 6,7% до вересня, що відтіснив на третій рядок Renault, частка якого склала 8,94%.
Skoda, як і у вересні, займає четвертий рядок рейтингу з 7,12% часткою ринку.

“Показово, що на п’яте місце в жовтні вийшли дилери Audi (12-я позиція в вересні). Так високо німецька марка ще не піднімалася за всю історію українського авторинку. Буквально за один місяць дилери продали 479 авто, що на 90% більше, ніж місяцем раніше. І хітами продажів стали саме дизельні авто”, – підкреслюють експерти.

Нарощували продажі в жовтні дилери Peugeot, Mitsubishi, Lexus, Citroen, а одну з кращих динамік продемонстрував Chery (+77%), що, на думку експертів, стало заслугою нової команди і завдяки грамотному просуванню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua