Кредитну ставку для київських підприємців зменшать до 7,5%


Кредитну ставку для київських підприємців зменшать до 7,5%

Столична влада та Німецько-Український фонд презентували Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у Києві.

Завдяки коштам із міського бюджету, кредитну ставку для малого та середнього бізнесу в столиці буде знижено до 7,5%. Про це повідомляє інтернет-портал КМДА.

За умовами Програми, 50% процентного навантаження буде знижено коштом КМДА. Процентна ставка за кредитами від банків-партнерів НУФ для київських підприємців буде найнижчою в Україні – на рівні 7,5%. Позику можна отримати у банках-партнерах НУФ, які підписали відповідні договори з НУФ та КМДА.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс зазначив, що зменшення річних за кредитами для малих і середніх підприємств вдвічі (з 15% до 7,5%) сприятиме не лише створенню нових робочих місць і стрімкому зростанню бізнесу, що існує в столиці, але й покращенню умов праці та підвищенню якості послуг шляхом технічної модернізації обладнання.

«Малий та середній бізнес дають значні надходження до місцевого бюджету. Загалом від суб’єктів підприємництва до міського бюджету у минулому році надійшло 19,8 мільярда гривень. Зі свого боку столична влада передбачила на фінансово-кредитну підтримку в міському бюджеті у 2017 році 10 мільйонів гривень, у 2018 планується виділити 20 мільйонів гривень. За рахунок цих коштів для київських підприємців компенсуватиметься 50% номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором», – розповів заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Виконавчий директор НУФ Олег Стринжа зауважив, що робота Німецько-Українського фонду спрямована на розширення можливостей доступного кредитування малого та середнього бізнесу.

«Довгострокова співпраця з КМДА дозволила знайти новий кредитний інструмент, знизивши процентні ставки до найнижчого в Україні рівня – 7,5%», – прокоментував Стринжа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua