Які автомобілі крадуть в Україні найчастіше


Які автомобілі крадуть в Україні найчастіше

Автомобілі марки Toyota — найбільш «народні» за версією українських автовикрадачів. Таку інформацію про статистику угонів за дев’ять місяців 2017 року надали в Нацполіції на запит autonews.ua. Виявилося, що, порівняно з минулим роком, розкриття по країні зросло всього на 2%. А шанси, що вам знайдуть викрадений у Києві автомобіль — 1 до 10.

З січня по вересень злочинці викрали в українців 1559 іномарок. У поліції на прохання autonews.ua назвали топ-10 «найпопулярніших» брендів:

Toyota — 435, Mercedes — 241, Lexus — 183, Honda — 158, BMW — 155, Chevrolet — 97, Mitsubishi — 88, Range (Land) Rover — 80, Audi — 74, Acura — 23.

Як бачимо, Toyota викрадали частіше, ніж Chevrolet, Mitsubishi, Range Rover і Audi разом узяті.

До речі, якщо лідерство Toyota в списку автомобілів, що викрадаються найчастіше, можна пояснювати масовістю ввезення (за даними асоціації «УкрАвтопром», за дев’ять місяців 2017 року Toyota ввезла в Україну найбільше нових машин — 6880), то Mercedes, Lexus і Honda, наступні за угонами, крадії обирають швидше з «любові до мистецтва», а не виходячи з ймовірності зустріти їх на вулиці. Так, за даними автоімпортерів, наступні за Toyota за популярністю марки – Renault, Volkswagen і KIA (їх в топ-10 авто, що викрадаються найбільше, немає взагалі).

Читайте також: В Україні почали діяти нові штрафи і умови евакуації автомобілів

Що стосується машин вітчизняного виробництва, то їх злочинці викрали практично стільки ж — 1694 штуки. Найчастіше зникали ВАЗ і ZAZ-DAEWOO, що пояснюється простотою злому їх замків та сигналізацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua