Sony патентує систему аутентифікації користувачів на основі технології блокчейн


Sony патентує систему аутентифікації користувачів на основі технології блокчейн

Японська компанія Sony запропонувала використання технології блокчейн при створенні системи багатофакторної аутентифікації користувачів при здійсненні певних транзакцій. Відповідна патентна заявка була опублікована 26 жовтня на сайті Відомства з патентів і товарних знаків США, пише CoinDesk.

У документі описується використання двох окремих блокчейн-платформ, які взаємодіють між собою в рамках системи багатофакторної аутентифікації користувачів (MFA).

Подібний принцип передбачає, що користувач, крім юзернейму і пароля, також повинен ввести додатковий код, який генерується при кожному новому вході на той чи інший сайт або платформу.

За задумом розробників Sony, ці коди буде генерувати одна блокчейн-платформа, після чого вони будуть передаватися на другу платформу для підтвердження ідентифікаційних даних користувача при спробі здійснити транзакцію.

Можливі транзакції, як вказано в заявці, включають в себе «передачу активів і генерування контрактів».

Нагадаємо, раніше в цьому році Sony спільно з IT-гігантом IBM розробила блокчейн-рішення для безпечного обміну відомостями про успішність студентів. Тоді ж представники японського конгломерату заявили, що компанія буде також вивчати можливості використання технології блокчейн в таких сферах, як логістика та управління ланцюгами поставок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua