Boeing приступила до будівництва космічного таксі


Boeing приступила до будівництва космічного таксі

Компанія Boeing приступила до складання ракети Atlas V, яка буде доставляти космонавтів на МКС на борту нового апарата CST-100 Starliner, пише Engadget.

Boeing і SpaceX – обидві беруть участь у програмі Commercial Crew, за допомогою якої NASA хоче перестати залежати від російських “Союзів”, що стали основним космічним транспортом для польотів на МКС після списання «Шатлів». Зокрема, Boeing працює над апаратом CST-100 Starliner, перший безпілотний запуск якого намічений на кінець 2018 року, але, швидше за все, буде відкладений до 2019 року.

Однак United Launch Alliance, спільне підприємство Boeing і Lockheed Martin, на цьому тижні почала складання ракети Atlas V, яка повинна стати головним носієм для нового корабля. Будівництво ведеться на заводі в Декейтері (штат Алабама). Ракета братиме участь у процесі сертифікації NASA, без якої агентство не зможе допустити астронавтів до Starliner.

У той час як Boeing зайнятий роботою над Atlas V і Starliner, SpaceX також працює над власним апаратом для польотів на МКС. Кілька років тому компанія розробила пілотований корабель Dragon 2, з захоплюючим інтер’єром і великими вікнами, які дозволять пасажирам милуватися космосом. SpaceX також будує ракету Falcon Heavy, випробування якої можуть пройти вже в листопаді цього року.

Інженери Lockheed Martin і NASA вперше підключили живлення до житлового відсіку космічного корабля Orion, який повинен відродити американську пілотовану космонавтику, замінивши програму Space Shuttle.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua