У Китаї за вересень купили 78 000 електромобілів


У Китаї за вересень купили 78 000 електромобілів

Китай продовжує йти до абсолютного лідерства з поширення екологічного транспорту. Пільги, що діяли останні кілька років, підштовхнули попит так, що навіть після їх зменшення він не спадає. В країні відзвітували про успішний для індустрії вересень, повідомляє Сһіпа Technews.

Загальна кількість продажів автомобілів за вересень в країні досягла 2,7 млн. І Китай вже давно відомий своїми величезними обсягами — у цьому немає новини. Цікаво, що з цієї суми 78000 автомобілів використовують альтернативні енергетичні технології: гібридні двигуни, акумулятори. Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то збільшення склало 79%.

У звіті також повідомляється, що за перші 9 місяців 2017 року в Китаї купили 398 тис. електромобілів — зростання майже 40%. При цьому місцеві заводи виробили 424 тис. тобто, якщо опустити експорт автомобілів, то китайці розкуповують практично все, що виробляє їхня автомобільна промисловість. У вересні попиту вдалося обігнати виробництво: з конвеєра зійшло 77 тис. електромобілів, а продажів було на тисячу більше.

До цього у Китаю був рекордний серпень. У країні зафіксували 55 тис. проданих EV, що на 68% більше, ніж рік тому. Лідером продажів став BAIC EC-Series. У Китаї автопром примусово повертають у бік електромобілів. Уряд країни запровадив спеціальні квоти на частку електромобілів в продукції автопрому. До 2019 року їх відсоток повинен становити не менше ніж 10%, а до 2020 — не менше ніж 12%

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua