Дефіцит бюджету США досяг $666 млрд


Дефіцит бюджету США досяг $666 млрд

Дефіцит бюджету США за підсумками 2017 фінансового року досяг $млрд 665,7, що є найбільшим показником за останні чотири роки.

Як повідомляє РБК з посиланням на Bloomberg, дефіцит бюджету США за рік зріс на $80 млрд і досяг цифри в $665,7 млрд. Більший дефіцит востаннє був зафіксований у 2013 році, а за всю історію США це шостий показник.

Збільшення дефіциту пояснюється збільшенням витрат за цей рік на 3%. У Міністерстві фінансів пояснили це серйозними витратами на медицину і соціальні програми. До того ж багато грошей попросило Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій у зв’язку зі збитком, завданим в результаті кількох ураганів.

Голова Міністерства фінансів США Стівен Мнучин при цьому вказав, що нинішні показники є тривожним дзвінком для вашингтонської адміністрації. За його словами, виправити ситуацію можна завдяки податковій реформі і більш грамотній політиці витрачання бюджетних коштів.

При цьому в Міністерстві фінансів США очікують зростання дефіциту бюджету до $1,5 трлн у зв’язку з планами а​адміністрації урізати податки. Однак у Республіканській партії вважають, що саме цей захід дозволить прискорити економічне зростання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування