China Mobile збільшила чистий прибуток за 9 місяців


China Mobile збільшила чистий прибуток за 9 місяців

China Mobile Ltd., найбільший у світі оператор зв’язку за кількістю абонентів, збільшив чистий прибуток за 9 місяців 2017 року на 4,6% завдяки зростанню кількості клієнтів, що використовують мережі 4G.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, чистий прибуток у січні-вересні підвищився до 92,1 млрд юанів ($13,91 млрд).

Виручка China Mobile від основної діяльності за дев’ять місяців піднялася на 4,9% – до 569,5 млрд юанів.

Мобільний трафік даних підскочив на 113%, однак використання голосових послуг продовжує знижуватися – у січні-вересні падіння склало 7,1% в річному вираженні.

Кількість клієнтів, що використовують мережі 4G, збільшилася на 86,6 млн і на кінець вересня становила 622 млн осіб. China Mobile обіцяє розпочати польові випробування мереж 5G до кінця 2017 року.

В даний час частка China Mobile на китайському ринку бездротового зв’язку становить понад 50% (878 млн абонентів), але компанія останнім часом відчуває значний тиск з боку конкурентів меншого розміру – China Telecom Corp. і China Unicom (Hong Kong) Ltd.

З вересня влада Китаю зобов’язала трьох найбільших провайдерів з держучастю знизити тарифи, і аналітики вважають, що наслідки для рентабельності China Mobile будуть найбільш значними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування