Діамант кардинала з роману Дюма продадуть з торгів (фото)


Діамант кардинала з роману Дюма продадуть з торгів (фото)

У Женеві на аукціоні Christie’s виставлять на продаж один з найзнаменитіших дорогоцінних каменів Франції. Камінь зберігає захоплюючу трьохвікову історію королівського походження.

На торги Magnificent Jewels аукціонного дому Christie’s буде виставлений діамант вагою 19,07 карата, який належав кардиналу Мазаріні.

Мазаріні, який був у XVII столітті прем’єр-міністром Французького королівства, захоплювався коштовностями і зібрав унікальну колекцію з 18 рідкісних діамантів. До їх числа входив і Le Grand Mazarin, чотирикутний діамант з легким рожевим відтінком, огранений з алмаза, знайденого на копальнях Голконди (Індія). За оцінкою GIA (Gemological Institute of America, Гемологічного інституту Америки), камінь має дуже високий показник чистоти – VS2.

Торги пройдуть у Женеві 14 листопада, попередня ціна (естімейт) діаманта не оголошена.

Джуліо Мазаріні, уроджений Джуліо Раймондо Маццаріно – церковний і політичний діяч і перший міністр Франції в 1643-1651 і 1653-1661 роках. Своєю політичною кар’єрою був зобов’язаний протекції королеви Анни Австрійської, матері короля Людовика XIV. Сановника в своєму пригодницькому романі «20 років потому» описав Олександр Дюма-батько.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування