В Україні 74,7% співробітників мріють втекти з офісів


В Україні 74,7% співробітників мріють втекти з офісів

В Україні все більше громадян хотіли б працювати віддалено. Згідно з результатами опитування Work.ua, близько 74,7% хотіли б працювати поза офісом. Про це пишуть «Коментарі» у статті «Фріланс в Україні: плюси і мінуси».

Кожен десятий учасник опитування зазначив, що не зміг би реалізувати це бажання через специфіку професії.

Незважаючи на те, що вітчизняні роботодавці не надто вітають фріланс, вважаючи, що при такому розкладі співробітники будуть «сачкувати», вчені зі Стендфордської вищої школи бізнесу дійшли однозначного висновку: робота на дому підвищує продуктивність на 13%.

За словами авторів експерименту, співробітникам, які працюють віддалено, не доводиться витрачати час і нерви на поїздку в офіс, а також у них кращі умови для концентрації.

Крім того, згідно з результатами дослідження, проведеного компанією Softchoice на підставі опитування американських співробітників, троє з чотирьох співробітників готові проміняти свою роботу на віддалену.

Виявилося, що 85% опитаних не проти щодня працювати, але тільки не з офісу, а з дому, кафе та інших місць, які знаходяться подалі від роботи. А три чверті респондентів (74%) заявили: вони готові кинути «рідну» офісну роботу заради вакансії в організації, яка запропонує видалені варіанти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування