Monobank екс-топів «ПриватБанку» починає бета-тестування


Monobank екс-топів «ПриватБанку» починає бета-тестування

Monobank, який команда екс-топів «Приватбанку» анонсувала ще в кінці травня, починає роботу. Компанія оголосила про початок бета-тестування. Повідомлення про старт бета-тестування розіслали всім клієнтам, які оформили попереднє замовлення на картки Monobank. Повноцінний запуск проекту планується через кілька тижнів після старту «бети».

Щоб отримати бета-версію програми, потрібно заповнити форму. Після чого протягом декількох днів користувач отримає посилання на завантаження програми окремим листом. Через додаток клієнт зможе оформити собі картку, сфотографувавши свої паспорт та ІПН, після чого її доставлять кур’єром за вказаною адресою.

Також компанія оголосила свої тарифи (повністю тарифи і умови можна подивитися тут) і для наочності порівняла їх з пропозиціями інших банків.

Довідка Finance.ua

  • Monobank – це перший проект Fintech Band, який запустили Дмитро Дубілет, Олег Гороховський і Михайло Рогальський після звільнення з «Приватбанку».
  • Monobank будуть розвивати у партнерстві з Universal Bank, а трохи пізніше аналогічний проект iBox повинен запуститься з iBox Bank.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування