Поліція Лос-Анджелеса почне використовувати дрони


Поліція Лос-Анджелеса почне використовувати дрони

Незважаючи на бурхливі протести городян, поліцейські зможуть користуватися безпілотниками в операціях з розшуку злочинців і під час природних катаклізмів, повідомляє ARS Technica.

Департамент поліції Лос-Анджелеса схвалив річний пілотний проект з використання дронів для боротьби зі злочинністю. За цей час можна буде зрозуміти, наскільки ефективним є застосування безпілотників в одному з найбільших міст Америки. А також, чи не порушують вони права і свободи громадян.

Влада обмежила використання дронів випадками, коли «необхідно вжити термінових заходів тактичного характеру, в розшуку злочинців і під час природних катаклізмів». Дозвіл на кожен виліт безпілотника має видаватися безпосередньо від вищого керівництва, а кожен випадок розглядатиметься індивідуально. Крім того, дрони не будуть озброєні. Такі технології вже використовують у своїй роботі поліцейські в декількох містах Каліфорнії, і вони запевняють, що це допомогло врятувати десятки життів.

Однак, жителі Лос-Анджелеса сильно обурювалися таким рішенням міської поліції. Правозахисники вважають, що подібні заходи безпеки – прояв гіперопіки з боку влади і підривають довіру до методів роботи поліції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua